Sestra & Sestra, Oheň & Voda

Každá na opačné straně galaxie, kde středobodem jsou jak naši milovaní rodiče, tak jasné odhodlání a vášeň k šití. Již od malička, kdy jsme se hádaly o jednu panenku.

Pavča a Moni, ségry zcela odlišné svými životními někdy nelehkými příběhy, však propojené radostí z kreativní práce pro děti a jejich nejmilejší panenky.

To jsme my, Prostě Jinak!

Pavla zakladatelka, single maminka. Kormidlo Prostě Jinak. Pečovatelka zákaznické péče a návrhářka designu.

Ségra Monika, vícenásobná mamča. Stará se o technologii šití, věnuje se návrhům a vládne střihům. Vystudovaná oborem oděvní technologie a ošlehaná letitou praxí v oboru.

Synovec David, mladý dospělák. Má na starost technickou, IT a strategickou podporu v mnoha ohledech.

Naše babička, která se na nás dívá z hvězd, mi darovala v deseti letech starý šicí stroj, na kterém započaly naše první šicí příběhy. Vždy mi tento okamžik připomenou malé staré nůžky, černé jako uhel, které s babičkou prožily snad 100 let. Mají tajemnou minulost. Někdy si přeji všechny příběhy z historie nůžek znát. Nyní mám tu čest s nůžkami nové příběhy šití vyrábět. Nedám na ně dopustit.

Prostě Jinak jsem založila v okamžiku, kdy mi dával život celkově zabrat. Sama s malou holčičkou to holt není někdy růžový svět. Možná proto, že život umí srážet na kolena, jsem to riskla. Bylo mi jasné, že ze začátku náš koníček, oblečky na panenky a celkově šití, kterým se Moni věnovala mnoho let, zkusíme propojit s moderními materiály a zužitkujeme dlouhou praxi předchozích let.

Rozzářená očka dětí nám začaly být velkým poděkováním, dalo by se říci až posláním a tak jsme prošli prvním větším mezníkem v podobě složité certifikace na oblečky na panenky, jež nás mnohému naučila. Cesta započala.

Po krátke době jsme 22. 2. 2021 spustili eshop oblečkyprostejinak.cz = naše milované miminečko. U těžkého porodu stál hlavně můj synovec David. Naše nedílná součást v podobě technické, IT a strategické podpory. Porod mu dal v mnohém zabrat a doteď si myslím, že naše eshopové miminko šlo zadkem napřed. Roste jako z vody a my jej milujeme! Umožňuje nám vidět Vaši radost z naší práce a ta nás neustále žene dopředu!

Ano, občas dostáváme pořádné facky to si pište, ale jde se dál, protože Prostě Jinak za to stojí.

Hodláme rozvíjet naše myšlenky a hlavně naslouchat Vám, našim milých zákazníkům, kteří jste pro nás tou největší oporou! Moc Vám za to děkujeme!

Občas se se ségrou neshodneme a někdy mám pořádnou chuť dát někomu na kokos. Ale jsem si 100% jistá, že našim posláním je rozvíjet Vaše přání a naše návrhy ve škále dětského oblečení a oblečků na panenky. Posuzovat naše měnící se možnosti a proměňovat je v hodnoty Prostě Jiných výrobků, ze kterých roste radost.

Nasloucháme, navrhujeme, vyrábíme a zvedáme se ze země i v těžších obdobích. Posouváme se kupředu a tím vším přinášíme radost jak Vám, tak nám.

Garantujeme, že jsme tady pro Vaše děti, pro Vás a pro skutečnost, že tato práce naplňuje nás samotné. Protože jen tak dává vše smysl.

Za tým Prostě Jinak

Pavla, Monika a Davča

Vaše Pavča

Babiččiny nůžky

Produkt přidán do seznamu přání